Szukaj na tym blogu

czwartek, 5 lutego 2015

Autopromocja Mazurskiego Blogu - wydanie tomiku poezji

        Autor Mazurskiego Blogu www.i-mazury.elk.pl oraz strony na Facebooku znanego po nazwą Ełk stolica Mazur, poszukuje sponsora do wydania tomiku poezji o tematyce miasta Ełk i Mazur
          
         Blog powstał pod koniec grudnia 2012 roku, a wiec istnieje ponad 2 lata. Głównym tematem jest miasto Ełk i Mazury. Promocja stolicy Mazur, Ełku jest bezpłatna, społeczna, (liczba opublikowanych postów na blogu – 2004) Autor opisuje w wierszach (a jest ich na dzisiejszy dzień na blogu – 498) miasto Ełk, Mazury oraz osobiste myśli związane z dniem z życia codziennego czy społecznego. Również w licznych limerykach jest opis dotyczący miasta Ełk, Mazur czy innych tematów. Blog bez fotografii jest mało kolorowym, a na Mazurskim Blogu można obejrzeć na dzień dzisiejszy kilka tysięcy zdjęć ( przy prawie każdym poście jest fotografia czy też w specjalnym dziale – fotoreportaże 256 pozycji, można obejrzeć zdjęcia związane z Ełkiem czy tez innymi miejscami na Mazurach i nie tylko. Proza oddzielny temat, też jest elementem Blogu, można przeczytać autorskie opowiadania zawarte w dziale – opowiadania, jak również w dziale Fakty i Mity, można poczytać komentarze dotyczące spraw codziennych dotyczących Ełku jak i tematyki społecznej. Wideo, choć skromne (38 pozycji), tez jest dostępne na Blogu, jak również teksty do piosenek (12), a też jest i pozycja kuchnia domowa (24 przepisy kulinarne). Rozpiętość tematyczna jest duża, ale głównym i wiodącym wątkiem jest miasto Ełk, Mazury czy przeżycia osobiste opisywane poezją, limerykiem czy prozą, ubarwianymi zdjęciami Mazurski Blog też udostępnia swoją stronę utworom nadesłanych przez innych autorów oraz jest możliwość publikacji zdjęć autorskich dotyczących Ełku i Mazur.

Statystyka Blogu: www.i-mazury.elk.pl
wyświetleń ponad 50 000,
dociera do wszystkich kontynentów świata,
kraje odbiorców wg najpopularniejszych wyświetleń
Kraj i liczba wyświetleń
Polska 28987
Stany Zjednoczone 11401
Niemcy 2186
Rosja 2082
Wielka Brytania 1734
Ukraina 777
Francja 355
Irlandia 217
Serbia 174
Belgia 134
i do wielu innych krajów świata…

Na Facbooku na stronie Ełk stolica Mazur liczba polubieni wynosi na dzień dzisiejszy na godz. 17.20 - 1456

       Autor poszukuje sponsora, aby można było wydać minimum 100 – 200 egzemplarzy tomiku poezji dotyczącej tematycznie miasta Ełku i Mazur, oprawionych zdjęciami. Istnieją różne możliwości współpracy autora z ewentualnym sponsorem. Zainteresowanych autor prosi o kontakt   e-mail    stantex@wp.pl lub za pomocą Facebooka lub Google+.

Autor Mazurskiego Blogu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...