Szukaj na tym blogu

piątek, 15 stycznia 2016

Plany wydania tomiku poezji o Ełku i okolicach -


           Ełk jest pięknym miastem na Mazurach, otoczony jeziorami, lasami. Piękne naturalne widoki, jezioro Ełckie i wiele atrakcji zapraszają turystów do spędzenie niepowtarzalnych chwil na terenie miasta i okolicach. Upalne lata i mroźne, śnieżne zimy, piękna promenada, rozmaite imprezy i spotkania – to niewielki procent tego, co rokrocznie oferuje mieszkańcom i turystom – miasto Ełk.
           
       Autor blogu - „ Ełk stolica Mazur ” opisującego ciekawe zdarzenia dotyczące Ełku, Mazur i nie tylko – poprzez poezję, prozę i fotoreportaże – planuje wydanie skromnego tomiku poezji głównie o Ełku i Mazurach, promującego stolicę Mazur, a jeśli byłoby możliwe to również oprawionym zdjęciami z Ełku i nie tylko. W związku z tym autor poszukuje zainteresowane osoby lub (instytucje, firmy) z Ełku lub Powiatu Ełckiego, które by wspomogły w realizacji tegoż planu :

1 – wydanie tomiku wierszy w ilości 200 – 300 sztuk
2 – wydawnictwo z Ełku a także druk
3 – wieczorki autorskie na terenie miasta Ełk

             Zainteresowane osoby lub (firmy, instytucje) proszone są o kontakt na wiadomość strony „ Ełk stolica Mazur ” lub na e-mail stantex@wp.pl                   (istnienie możliwość zamieszczenia reklamy).

                                                    
                                           autor blogu „ Ełk stolica Mazur ”15 01 2015


            
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...