Szukaj na tym blogu

czwartek, 18 lutego 2016

Ełk - ulica Gen. T. Bora - Komorowskiego - fotoreportaż 18 zdjęć.


      Ełk, osiedle Konieczki, ulica Gen. T. Bora - Komorowskiego 18 lutego 2016 r. Fotoreportaż 18 zdjęć (autor Sławomir Stankiewicz), pokazujący obraz dzisiejszego spojrzenia na te ważną ulicę, którą można dojechać do  Centrum Ełku oraz do obwodnicy miejskiej, a dalej w kierunku Olsztyna, Gołdapi, Augustowa czy Białegostoku.    
Widok na ulicę, od strony przejścia pieszego przez tory kolejowe prowadzące w kierunku Olecka ( a dalej do Suwałk i Gołdapi ). Z lewej strony zdjęcia zakręt w ulicę W. Witosa.

Widok na budynek mieszkalny na osiedlu Zatorze, gdzie prowadzi przejście dla pieszych przez tory kolejowe.

Widok na budynek, w którym mieści się lokal gastronomiczny, dawniej w tym miejscu był  bar " Wiejski " .


Widok na ulicę w kierunku oś. Zatorze i na budynek z lokalem gastronomicznym.

Widok na budynek, gdzie dawniej mieściła się ełcka zamrażarnia, a później chłodnia. Dziś miejsce bez dawnego uroku dającego pracę ełczanom.

Skrzyżowanie z ulicą Gen. S. Grota - Roweckiego, po lewej stronie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Miłosierdzia Parafii pw. Chrystusa Sługi, po lewej budynek Ełckiego Klubu Karate.


Widok na skrzyżowanie z ulicą Gen. S. Grota - Roweckiego.

Skrzyżowanie z ulicą mjr J. Piwnika - Ponurego, po niedawnym generalnym remoncie.

Widok na bloki mieszkalne ( z jednej strony ulicy ), po stronie prawej zdjęcia przystanek komunikacji miejskiej, oddany niedawno do użytku.  
Budynki mieszkalne, niedawno odremontowane, przez co dodają kolorów dla osiedla Konieczki.

Widok na skrzyżowanie z ulicą Gen. L. Okulickiego, po lewej stronie tereny prywatne, a po prawej budynki spółdzielni mieszkaniowej.
Widok na skrzyżowanie z ulicą Gen. L. Okulickiego.

Ostatnie budynki mieszkalne budowane przez spółdzielnię mieszkaniową na terenie osiedla Konieczki.


Widok tereny zielone, w głębi widać pętle autobusową komunikacji miejskiej.


Po stronie lewej zdjęcia teren prywatny, a po prawej spółdzielni mieszkaniowej.
Skrzyżowanie z ulicą Kolonia - zakręt w lewą stronę na zdjęcia prowadzi w kierunku miejskiej obwodnicy, w prawo w kierunku centrum miasta. Według zapowiedzi ( medialnych ) na tym skrzyżowaniu ma powstać kolejne rondo w Ełku.


Widok w kierunku ulicy Kolonia ( do centrum ) po prawej stronie zdjęcia budynki mieszkalne "Nowe miasto" inwestycja deweloperska.

Widok z ulicy Kolonia, w kierunku skrzyżowania z ul. Gen. T. Bora - Komorowskiego, w głębi zdjęcia pętla autobusowa komunikacji miejskiej.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...