Szukaj na tym blogu

sobota, 20 lutego 2016

Ełk - ulica Gen. Z. Podhorskiego 20 - 02 - 2016 r. - fotoreportaż 11 zdjęć


      Ełk - ulica Gen. Z. Podhorskiego na osiedlu Konieczki, 20 lutego 2016 r. Jedna z krótszych ulic osiedla, ale z bogatszą treścią dotyczącej usług  i handlu. Po obu stronach jezdni dość szerokie chodniki dla pieszych, bez ścieżki rowerowej.  Ulica przyjemna, oświetlona i bez dużego ruchu samochodowego, a powierzchnia jezdni zapewne wymaga remontu... 

Fotoreportaż 11 zdjęć, z dnia 20 - 02 - 2016 r. 
autor Sławomir Stankiewicz, EłkWidok na ulicę od strony ul, mjr J. Piwnika Ponurego. Po obu stronach szerokie chodniki dla pieszych.

 Widok na ulicę, w kierunku osiedla Zatorze, po lewej stronie na zdjęciu, szeroki chodnik, w dali spółdzielcze bloki, po prawej stronie prywatne posesje.
 Widok w kierunku skrzyżowania z ulicą mjr J. Piwnika Ponurego, po lewej stronie zdjęcia wjazd na parking samochodowy, w dali budynek Gimnazjum nr 3 w Ełku, im. Kard. S. Wyszyńskiego.

 Mokry śnieg spadł, dziś w nocy, choć jest luty, to temperatura dodatnia, jest pochmurnie i szaro. Po prawej stronie zdjęcia jest Gospodarstwo Rolne, warsztat samochodowy a także sklep. 

 Skrzyżowanie z ulicą W. Witosa od strony torów kolejowych linii Ełk - Olecko ( Gołdap ), widok na spółdzielcze bloki.

 Blok spółdzielczy, parking samochodowy, po prawej stronie na zdjęciu jedyna na osiedlu kwiaciarnia.


 Kolejny blok spółdzielczy, gdzie mieści się niepubliczne przedszkole ( jedno z dwóch na osiedlu ), a także jedyna osiedlowa apteka, sklepy. Skrzyżowanie z ulicą Gen. S. Grota - Roweckiego, po lewej stronie zdjęcia spółdzielczy budynek, gdzie jest usytuowany gabinet stomatologiczny, sklepy, lokale gastronomiczne.

 Widok w kierunku ulicy Gen. S. Grota - Roweckiego, po lewej stronie parking samochodowy, po prawej budynek spółdzielczy.

 Skrzyżowanie z ulicą Gen. S. Grota - Roweckiego, w oddali przystanek MZK Ełk.
 Skrzyżowanie z ulicą Gen. S. Grota - Roweckiego, w głębi zdjęcia parking samochodowy, przystanek MZK Ełk.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...