Szukaj na tym blogu

niedziela, 23 lipca 2017

Przejazd ścieżką rowerową przy ul. Piłsudskiego z opisem w Ełku - fotoreportaż

Ścieżka rowerowa przy ulicy J. Piłsudskiego z łącznikiem do ulicy Toruńskiej w Ełku
fotoreportaż 13 zdjęć - autor Sławomir Stankiewicz
23 lipiec 2017 r.

Przejazd przez ulicę A. Mickiewicza - początek ścieżki przy ul. J. Piłsudskiego ( jeszcze niedawno ścieżka biegła w kierunku lewym i prawym wzdłuż ul. A. Mickiewicza) , po prawej stronie zdjęcia pierwszy wieżowiec z lat 70 tych XX w. w Ełku - biurowiec.

Widok na ścieżkę wzdłuż ulicy J. Piłsudskiego, obok deptak ( aby powstała ścieżka rowerowa, część ulicy zwężono ) - wyjazd z podwórka po prawej ( trzeba uważać na wyjeżdżające pojazdy, ograniczona widoczność, przez samochody zaparkowane naprzeciw wieżowca) w dalszej perspektywie zdjęcia - budynek PSP w Ełku, I liceum Ogólnokształcące im. S. Żeromskiego. 

Widok w kierunku ulicy A. Mickiewicza, piękna i szeroka " autostrada rowerowa )

Przejazd przez ulicę S. Moniuszki, po prawej stronie zdjęcia - budynek dawnego przedszkola, dziś część Urzędu Miasta Ełk. w głębi budynek Urzędu Miasta Ełk i Starostwa Powiatowego w Ełku.


 Takich widoków jak najwięcej w Ełku, piękna i szeroka ścieżka rowerowa i deptak.

Dalszy ciąg ścieżki rowerowej w kierunku ulicy W. Sikorskiego.

Tutaj ścieżka skręca w prawo, gdzie biegnie łącznik z ścieżką przy ulicy Toruńskiej.

 Ścieżka kończy tutaj swój bieg, jako oddzielona od deptaka, można tędy przejechać na drugą stronę ulicy, dalej jest możliwość jazdy rowerem w kierunku ul. W. Sikorskiego, ale trzeba uważać na pieszych ( chodnik i ścieżka wspólna )

 Łącznik ścieżki rowerowej z ul. Toruńską, po lewej stronie duży parking samochodowy, postój Taxi

Ścieżka wzdłuż parkingu, przy ulicy J. Piłsudskiego, ( ciekawostka, w tym miejscu dawniej był obniżony teren, który zakopano - dawniej można było tutaj pozjeżdżać sankami w porze zimowej) w głębi Miejski Stadion Sportowy. 

Ścieżka rowerowa wzdłuż ogrodzenia stadionu, w kierunku ulicy Toruńskiej.
  
Ścieszka rowerowa kończy tutaj swój bieg, widok w kierunku ulicy J. Piłsudskiego.

Przejazd przez ulicę Toruńską, gdzie biegnie ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy. w głębi Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...