Szukaj na tym blogu

niedziela, 6 sierpnia 2017

Ełk - Ścieżka rowerowa przy ul. J. Dąbrowskiego - fotoreportaż 11 zdjęć

Przejazd ścieżką rowerową.

06 08 2017 r.
 Przejazd przez ulicę T. Kościuszki, gdzie zaczyna się ścieżka przy ul. J. Dąbrowskiego, widok na wyremontowany budynek po dawnych koszarach wojskowych.

 Widok na deptak i ścieżkę rowerową wzdłuż ul. J.Dąbrowskiego, po prawej stronie zdjęcia widok na teren dawnych torów ogólnych przy stacji kolejowej Ełk osobowa, po lewej stronie teren byłej jednostki wojskowej.
 Widok w kierunku ulicy T. Kościuszki, po prawej stronie zdjęcia wejście do największej galerii handlowej na Mazurach.

 Przejazd przez wjazdy w kierunku galerii handlowej i budynku mieszkalnego.

 Dalszy ciąg ścieżki w kierunku ul. Armii Krajowej, po prawej stronie zdjęcia wyremontowany budynek ełckiego dworca kolejowego, plac przed dworcem jest miejscem odjazdów autobusów dalekobieżnych ( brak dworca autobusowego ), przystanek komunikacji miejskiej MZK ( linie 7, 16 )

 Widok w kierunku ulicy T. Kościuszki, ścieżka zmienia swój tor - raz z lewej, raz z prawej strony.

Przejazd przez ulicę A Krajowej, montowana jest obecnie sygnalizacja świetlna, ciekawostka ostatnich dni, planowana jest przebudowa deptaka przy ulicy A. Krajowej w kierunku ul. E. Orzeszkowej ( na zdjęciu w lewą stronę ) , gdzie jest miejsce na ścieżkę rowerową ( gdzie się zakończy, to się okaże za jakiś czas)

Widok w kierunku ul. A. Mickiewicza, po prawej stronie deptak i przejście dla pieszych w kierunku dworca kolejowego.

 Przejazd obok przystanku komunikacji autobusowego ( linie MZK 1, 3, 4, 5, 7, 12, 16, 17, 18 ) obok przystanku budynek dawnej stołówki kolejowej i noclegowni dla drużyn konduktorskich i maszynistów kolejowych, po prawej stronie zdjęcia dawny park kolejowy.

 Tutaj kończy się ścieżka rowerowa, aby dojechać do ścieżki przy ul. A. Mickiewicza trzeba przejechać kawałek ulicą lub chodnikiem dla pieszych ( może ten odcinek doczeka się połączenia ścieżką rowerową )

Widok w kierunku ulicy Armii Krajowej  i przystanek autobusowy, dość licznie oblegany przez podróżnych.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...