Szukaj na tym blogu

niedziela, 3 września 2017

Ścieżka rowerowa przy ulicy K. Bahrkego w Ełku ( os. Konieczki - fotoreportaż z opisem


    Kolejny fotoreportaż ( 10 zdjęć ) z opisem, tym razem przejazd ścieżką rowerową przy ulicy K. Bahrkego na osiedlu Konieczki. W ostatnim czasie pojawiły się nowe malowanie, tym razem oznaczające deptaki dla pieszych, dobry pomysł, odzielajace - ścieżka rowerowa dla rowerzystów, a deptaki dla pieszych. 

Sławomir Stankiewicz 
autor blogu
Ełk stolica Mazur

dodano 03 09 2017 r. 


Początek ścieżki rowerowej przy ulicy K. Bahrkego, widoczne oznakowania dla pieszych i rowerzystów.


Widok w kierunku skrzyżowania ulic K. Bahrkego i W. Sikorskiego, gdzie brakuje ścieżki rowerowej w kierunku ulic Gdańskiej i Suwalskiej. 


Widok na ścieżkę i deptak, po lewej stronie na zdjęciu, budynki usługowe, po prawej spółdzielcze bloki. Za tym  budyneczkiem po prawej stronie wjazd i wyjazd z osiedlowej uliczki, trzeba zwrócić uwagę na wyjeżdżające pojazdy.


Widok ogólny ścieżki, po lewej stronie zdjęcia widoczny budynek, w którym usytuowane są - dom weselny, market i sklep osiedlowej piekarni, po prawej stronie blok spółdzielczy, widać też oznaki jesieni, opadające owoce jarzębiny.


Widok na zatoczkę autobusową, na razie nieużywaną, być może gdy zakończy się przebudowa ulicy Kolonia, to wówczas autobusy MZK Ełk będą tędy kursować.


 Widok w kierunku ulicy W. Sikorskiego, wjazd i wyjazd z uliczki osiedlowej po lewej stronie zdjęcia, należy zachować ostrożność, ograniczona widoczność. 


Skrzyżowanie z ulicą S. Grota - Roweckiego, przejście dla pieszych i przejazd dla rowerzystów, gdzie ścieżka przechodzi na lewą stronę w kierunku jazdy, po prawej stronie zdjęcia widać blok spółdzielczy, gdzie jest przychodnia lekarzy rodzinnych.


Wjazd na parking przy bloku spółdzielczym, po lewej stronie zdjęcia widok na ogródki działkowe.Koniec (starej części ) ścieżki rowerowej, wjazd na parkingi przy blokach spółdzielczych, dalej nowa ścieżka rowerowa ( ul. Kolonia, jeszcze w budowie ) 


Widok w kierunku Centrum Ełku, po lewej stronie zdjęcia świetlica osiedlowa, szkoda że zaniechano zajęć dla młodzieży i dzieci, dawniej życie w tej świetlicy tętniło śmiechem, dziś jedynie można wynająć salę w celach komercyjnych. 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...