Szukaj na tym blogu

środa, 28 marca 2018

Opowiadanie " Nad jeziorem " - ostatnia 13 część, premierowa publikacja


się bestselerem. Także otrzymał propozycje, aby ta historia została sfilmowana przez znanego producenta. Same sukcesy w życiu osobistym i zawodowym. Piękna żona, śliczne dziecko, dom nad brzegiem morza, sława i bogactwo.
- Obiad już podany – głos gosposi oznajmił wszystkim domownikom, że pora na wspólny posiłek. Gosposią tą była pani Genia, którą zabrał ze sobą po tych dramatycznych wydarzeniach w domku na jeziorem. Tak naprawdę to ona zawiadomiła wówczas policję, a tym samym przyczyniła się do tego, że Wojtek może cieszyć szczęściem rodzinnym, a że była pani Genia samotną kobietą, to nie było problemów z przeniesieniem się do innego kraju. Jolka i Iza jako zamieszane w w tamtą sprawę miały kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, drogi ich rozeszły się w przeciwne kierunki. Weronika miała stały kontakt zawodowy z Wojtkiem, a z tą różnicą, że pisarz stał się współwłaścicielem wydawnictwa, którym kierowała Weronika. Wojtek po zakończeniu sprawy tych dramatycznych chwil odsprzedał domek i działkę nad jeziorem, pewnemu biznesmenowi, który zamierzał wybudować tam hotel.

Koniec.  

Od autora:

       Dziękuje czytelnikom, za przeczytanie mojego opowiadania, proszę też o opinie lub komentarze na temat akcji opowiadania. Moja przygoda z prozą należy do rzadkości, tworzę poezję, limeryki, satyrę, również pasją moją jest fotografia. Mam w dorobku autorskim ok. 12 opowiadań, nie jest to imponujące, ale z powodu ograniczonych możliwości czasowych więcej nie mogę tworzyć, choć pomysłów mam sporo. Być może kiedyś wydam zbiór opowiadań, ale moim celem na dziś jest tomik wierszy o naszym pięknym Ełku i  cudownych Mazurach.

autor Blogu Ełk Stolica Mazur 

Sławomir Stankiewicz 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...