Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Projekt autorskiego tomiku ( Sławomir Stankiewicz ) tematycznie związanego z Ełkiem, Mazurami i własnymi przemyśleniami - Autopromocja    Wiosna dodaje sił, a także i pomysły przychodzą z większą mocą. Postanowiłem spróbować i utworzyć projekt autorskiego tomiku wierszy. Tematycznie związanego z naszą piękną ziemią mazurską i miastem Ełk, a także z moimi przemyśleniami osobistymi.

      Taki jest plan projektu:

1 – część pierwsza, 25 wierszy tematycznie związanymi z Ełkiem i Mazurami.
     (utwory wybrane przez czytelników i sympatyków blogu, więcej informacji w dalszej części autoreklamy)
2 – część druga, 25 wierszy z moimi osobistymi autorskimi przemyśleniami.
     ( utwory wybrane przez autora)

Razem 50 wierszy mojego autorstwa, wybranych z 741 wierszy opublikowanych na stronie www.jeziora.elk.pl pod linkiem http://www.jeziora.elk.pl/search/label/wiersz blogu Ełk stolica Mazur. Wersja projektowa bez zdjęć ( koszty drukowania), w liczbie 1 tomiku, drukowanie domową drukarką.
Chętni sympatycy, którzy chcą mieć wpływ na tytuły wierszy zamieszczonych w pierwszej części tomiku, proszeni są o umieszczanie propozycji do druku w komentarzach na stronie https://www.facebook.com/mazury.elk/ Ełk stolica Mazur, w poście, który będzie przypięty, aby była możliwość zamieszczenia komentarza. Limit tytułów wierszy do 10 na jeden komentarz. Serdecznie zapraszam do przedstawienia propozycji, które mogą któregoś pięknego dnia ukazać się w wersji profesjonalnego wydruku w postaci tomiku, (pierwszeństwo w nabyciu tomiku dla osób, które przyczynią się do powstania listy tytułów, a przewidywany ewentualny nakład może być mniejszy niż skromny). Gdy już powstanie gotowy wydruk, czeka mnie jeszcze batalia o sponsora, którego zainteresuje wydanie tomiku. Zapewne będzie to trudne do zrealizowania, ale jestem dobrej myśli. Na dzień dzisiejszy mam wydawcę z Ełku, który jest gotowy wydać tomik, jest tylko jeden warunek – fundusze.

        Zatem od dzisiaj zaczynam projektować tomik wierszy, zacznę od listy wierszy, myślę, że pośród sympatyków blogu Ełk stolica Mazur, znajdą się chętne osoby do pomocy w ułożeniu listy tytułów.  

autor blogu Ełk stolica Mazur

Sławomir Stankiewicz

dodano 09 04 2018


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...